روشن تیره

بیانیه حفظ حریم خصوصی


به وب سایت پژوهشگاه فضایی ایران (ISRC) خوش آمدید. پژوهشگاه فضایی ایران برای حریم خصوصی کاربران خود ارزش فراوان قائل است. در این بیانیه شرح می‌دهیم که چه اطلاعاتی و چگونه از کاربران این مجموعه دریافت می‌گردد و اینکه این اطلاعات به چه منظوری مورد استفاده قرار گرفته و چگونه از آن محافظت می‌گردد.

مشاهده صفحات وب‌سایت‌ ما نیازمند دادن اطلاعات از سوی کاربران نمی‌باشد، اما برخی موارد از جمله درگاه خدمات الکترونیکی مستلزم دریافت اطلاعات شخصی شما بوده و پس از تحلیل اطلاعات، این خدمات به شما ارائه می‌گردد. این سازمان در تمامی این موارد متعهد به حفظ اطلاعات شخصی شما می‌باشد و به هیچ وجه اطلاعات فردی و شخصی کاربران خود را افشا نمی‌کند. در ادامه اقلام اطلاعاتی مورد نیاز و نحوه جمع‌آوری و کاربرد آن‌ها به اجمال بیان شده است.

محتوای وب سایت:

پژوهشگاه فضایی ایران دارای "یک" وب سایت است که اطلاعات مربوط به پژوهشکده‌های زیرمجموعه، پروژه‌ها، محصولات و خدمات، خدمات الکترونیک، کتابخانه دیجیتال و اخبار و رویدادهای پژوهشگاه بر روی آن اطلاع‌رسانی می‌گردد.

امنیت اطلاعات:

ما حفظ حریم شخصی کاربران خود را تضمین می‌نماییم، اطلاعات دریافت شده که جنبه شخصی داشته باشند یا کاربر با نمایش عمومی آن موافق نباشد به هیچ عنوان به اشتراک گذاشته نشده، به اشخاص ثالث فروخته نمی‌شود و در معرض نمایش عموم قرار نمی‌گیرد. لازم به ذکر است که کاربران این مجموعه شامل پژوهشگران، دانشجویان و سایر ذی‌نفعان حوزه فضایی کشور می‌باشند که حفظ اطلاعات شخصی آنها اولویت کار ماست.

چه اطلاعاتی را گردآوری می‌کنیم؟

اطلاعاتی که در این وب سایت ممکن است از کاربران در درگاه خدمات الکترونیکی دریافت شود شامل نام و نام خانوادگی، پست الکترونیکی، شماره همراه، کد ملی، رمز عبور و نظرسنجی از کاربران است. این اطلاعات برای شناخت نیازهای کاربران، ایجاد بانک اطلاعاتی مخاطبان یا همکاران بالقوه، پشتیبانی، اطلاع‌رسانی، ارائه و بهبود ارائه خدمات گردآوری می‌شود.

پست الکترونیک:

پست الکترونیک پژوهشگاه فضایی ایران به همکاران پژوهشگاه اختصاص یافته و همکاران پژوهشگاه می‌توانند پس از دریافت نام کاربری و رمز عبور، از صندوق پست الکترونیکی پژوهشگاه فضایی ایران استفاده کنند.

پیوندها:

در وب سایت پژوهشگاه و وب سایت‌های زیرمجموعه آن پیوندهایی به سایر مجموعه‌ها‌، دانشگاه‌ها و ارگان‌ها وجود دارد. این وب سایت‌ها قوانین مختص خودشان را دارند که ما پیشنهاد می‌کنیم قبل از استفاده از این وب سایت‌ها آنها را مطالعه کنید. وقتی کاربر وب سایت ما از این پیوندها استفاده می‌نماید در واقع از محدوده وب سایت ما خارج می‌شود لذا کنترل محتوا و حفظ حریم شخصی افراد در این وب سایت‌ها نیز خارج از مسئولیت ما خواهد بود.