عرضه بیمه پرتاب ماهواره به بازار در آینده نزدیک

  مدیرعامل بیمه کوثر از عرضه بیمه پرتاب ماهواره در آینده نزدیک خبر داد و گفت: ما به زودی بیمه نامه سالمندان، صعب الاعلاج و گارانتی را نیز به بازار عرضه خواهیم کرد.


  عبدالرسول عطایی در نشست خبری که در هفتمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه داشت با بیان این‌که تا پایان سال جاری سرمایه این شرکت به ۱۴۰ میلیارد تومان افزایش پیدا خواهد کرد گفت: ما در نظر داریم تا سال آینده سرمایه خود را به ۲۵۰ میلیارد تومانی که بیمه مرکزی تاکید داشته برسانیم.

  وی همچنین با بیان این‌که پرتفوی بیمه کوثر در سال ۹۰ حدود ۴۰ میلیارد تومان بوده گفت: ما توانسته‌ایم با افزایش فعالیت‌های خود پرتفوی را به ۲۳۰ میلیارد تومان برسانیم و در حال حاضر نیم درصد از سهم بازار را از آن خود کرده‌ایم و به دنبال آن هستیم که در آینده‌ای نزدیک و طی سال‌های آینده سهم بازار بیشتری را کسب کنیم.

  مدیرعامل بیمه کوثر با بیان این‌که بیمه کوثر برنامه‌های جدیدی برای اقشار مختلف مردم دارد گفت: جمعیت کشور به سوی سالمندی پیش می‌رود در همین راستا ما بیمه سالمندان و همچنین بیمه بیماری های صعب الاعلاج را برای ۲۰ نوع بیماری ارائه خواهیم کرد.عطایی افزود: همچنین دیگر بیمه نامه بیمه گارانتی خواهد بود که از طریق آن مشتریان بتوانند ضمانت کالاها را بیمه کنند.

  وی خاطرنشان کرد که شرکت متبوعش بیمه پرتاب ماهواره را در آینده‌ای نزدیک به بازار عرضه می کند چند کشور بر روی این بیمه نامه کار کرده و فعالیت دارند ما نیز با توجه به فعالیت‌های ماهواره‌ای خود در نظر گرفتیم که بیمه نامه ماهواره و ماهواره‌ بر را به این شرکت‌ها ارائه کنیم.

  مدیرعامل بیمه کوثر خاطرنشان کرد که اکثریت اعضای بیمه کوثر را خانواده‌های نظامی بر عهده دارند که اکثرا بیمه عمر، بیمه حوادث و بیمه آتش سوزی نیز هستند.

  منبع:ایسنا

  قبلی بعدی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  
  ناسا: کشت سیب‌زمینی روی مریخ شدنی است ناسا: کشت سیب‌زمینی روی مریخ شدنی است فیلم پرفروش مریخی در سال ۲۰۱۵ زیست شناسی خیالی را به تصویر کشید که در مریخ تنها می‌ماند و برای حفظ بقا مجبور می‌شود خاک مریخ را بارور ساخته و کشاورزی کند.
  
  دانشمندان دانشگاه هاروارد به دنبال تعبیر سیگنال‌های دریافتی از موجودات فضایی دانشمندان دانشگاه هاروارد به دنبال تعبیر سیگنال‌های دریافتی از موجودات فضایی یکی از دانشمندان دانشگاه هاروارد باور دارد انسان‌ها پیام‌های رادیویی بیگانه‌های فضایی را به درستی تعبیر نکرده‌اند.
  
  انتشار نخستین تصاویر از جدیدترین منظومه کشف شده انتشار نخستین تصاویر از جدیدترین منظومه کشف شده سازمان ناسانخستین تصاویر از منظومه Trappist-۱ که جدیدترین منظومه کشف شده است را منتشر کرد.
  
  فضاپیمای گمشده هندی‌ها پیدا شد فضاپیمای گمشده هندی‌ها پیدا شد دانشمندان ناسا با استفاده از فناوری جدید رادار بین سیاره‌ای موفق به یافتن فضاپیمای چاندرایان ۱(اولین ماموریت هند به ماه که از دست رفته تلقی می‌شد) شدند.
  
  استفاده از مریخ نورد برای کشف آلودگی به اورانیوم در زمین استفاده از مریخ نورد برای کشف آلودگی به اورانیوم در زمین گروهی از محققان دانشگاه میشیگان از روشی جدید به کمک خودروهای مریخ نورد برای ردگیری تشعشعات اورانیوم از کیلومترها دورتر خبر داده اند.
  
  سفر ۱۰۸ میلیون کیلومتری به سمت خورشید سفر ۱۰۸ میلیون کیلومتری به سمت خورشید آژانس فضایی اروپا اعلام کرده است که تا ماه اکتبر سال ۲۰۱۸ با همکاری ناسا یک ماهواره برای مطالعه سطح خورشید به فضا می‌فرستد.
  
  برنامه اسپیس ایکس و ایلان ماسک برای ارسال انسان به ماه در سال آینده برنامه اسپیس ایکس و ایلان ماسک برای ارسال انسان به ماه در سال آینده علم موشک به‌هیچ‌وجه آسان نیست. می‌توانید از هر مهندسی در این باره بپرسید. علم موشک ارزان هم نیست. در این مورد هم می‌توانید برای مثال ناسا را مورد توجه قرار دهید. خوشبختانه، در سال‌های اخیر تعدادی از شرکت‌های تجاری فعال در زمینه‌ی پروازهای فضایی وارد عرصه شده‌اند تا به سازمان‌های فضایی ملی کمک کنند کهبتوانند به مرزهای نهایی مد نظرشان در دنیای صنعت فضایی برسند .
  
  ماه را از خانه خود رصد کنید! ماه را از خانه خود رصد کنید! به زودی ساکنان زمین می توانند به طور زنده پدیده های آسمانی مانند برخورد شهاب سنگ با ماه را در خانه خود تماشا کنند.
  
  برنامه عجیب ناسا برای یافتن حیات در قمر اروپا برنامه عجیب ناسا برای یافتن حیات در قمر اروپا در زیر سطح اروپا، قمر یخی سیاره‌ی مشتری، اقیانوس‌هایی وجود دارند که احتمال داده می‌شود گونه‌های ساده‌ی حیات در آن‌جا وجود داشته باشند.
  
  طراحی و ساخت شبیه‌ساز فضا توسط محققان ایرانی طراحی و ساخت شبیه‌ساز فضا توسط محققان ایرانی محققان شهید بهشتی موفق به طراحی و ساخت شبیه ساز فضا شدند، این طرح در جشنواره بین المللی خوارزمی رتبه دوم پژوهش های کاربردی گروه تخصصی هوا فضا را کسب کرد.
  
  ماهواره های تجاری انگلیس تا ۲۰۲۰ به فضا می روند ماهواره های تجاری انگلیس تا ۲۰۲۰ به فضا می روند براساس لایحه پیشنهادی جدید پروازهای فضایی انگلیس، این کشور می تواند تا ۲۰۲۰ میلادی نخستین ماهواره های تجاری خود را به فضا بفرستد .
  
  بررسی احتمالات مشاهده شیء نورانی در شب گذشته؛ بررسی احتمالات مشاهده شیء نورانی در شب گذشته؛ شب گذشته فیلم‌های متعددی درباره شی‌ء نورانی در آسمان چندین شهر ایران منتشر و اعلام شد این شی‌ء نورانی موشک «فالکون» بوده که با هدف انتقال تجهیرات در ایستگاه فضایی بین‌المللی پرتاب شده است؛ ولی محققان نجومی کشور مشاهده این جرم از آسمان ایران را بعید دانستند.