لحظه نابود کردن ماهواره جاسوسی فرازمینی ها در مدار زمین

  ماهواره شوالیه سیاه جز مشهورترین ماهواره هایی که گفته می شود هزاران سال پیش توسط فرازمینی ها با هدف رصد انسان در مدار زمین قرار گرفته است. لحظه نابود کردن ماهواره جاسوسی فرازمینی ها در مدار زمین

  به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ نظریه پردازان توطئه با استناد به ویدئویی که به تازگی منتشر کرده اند ادعای عجیبی را مطرح کرده اند. آنها می گویند این ویدئو لحظه نابودی یک ماهواره متعلق به موجودات فضایی را نشان می دهد. در این ویدئو دیده می شود که یک شهاب سنگ بزرگ درخشان بعد از اینکه یک شی پرنده ناشناس به آن نزدیک می شود به سرعت به سمت فضا حرکت می کند.

  بنا به گفته یکی از نظریه پردازان تئوری توطئه از یک موشک خاص برای نابودی این ماهواره جاسوسی فرازمینی ها استفاده شده است. ماهواره شوالیه سیاه در بین جستجوگران فرازمینی ها جز مشهورترین ماهواره هایی که گفته می شود هزاران سال پیش توسط آنها با هدف رصد انسان در مدار زمین قرار گرفته است. " تیلور کلاک نر " یکی از محققان فرازمینی ها در این خصوص گفت : " این ویدئو اندکی برایم مشکوک است چرا که توسط پروفایلی ناشناس و نچندان مشهور منتشر شده است. " با این حال به اعتقاد " تیلور "  این دستگاه عجیب متعلق به فرازمینی ها بوده و به منظور رصد زمیندر مدار زمین قرار گرفته بود.

  گفتنی است؛ ماهواره شوالیه سیاه حدود ۱۳ هزار سال است که در مدار زمین قرار گرفته است و توسط " نیکولا تسلا " مخترع صربی الاصل آمریکایی در سال ۱۹۳۲ کشف گردید.

  قبلی بعدی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  
  ارسال نخستین کاوشگر به سیاره پروکسیما بی تا سال ۲۰۴۰ ارسال نخستین کاوشگر به سیاره پروکسیما بی تا سال ۲۰۴۰ پروکسیما بی، یک سیاره فرا خورشیدی است که شباهت‌های بسیاری به زمین دارد.
  
  پرتاب بعدی اسپیس‌ ایکس، آغاز عصری جدید پرتاب بعدی اسپیس‌ ایکس، آغاز عصری جدید وزارت دفاع آمریکا برای نخستین بار ازاسپیس‌ایکسبرای یک مأموریت استفاده خواهد کرد. در این مأموریت، اسپیس‌ایکس یک ماهواره‌ی جاسوسی دولتی را برایدفتر ملی شناسایی (NRO) در مدار قرار خواهد داد.
  
  آغاز مأموریت خودکشی فضاپیمای «کاسینی» آغاز مأموریت خودکشی فضاپیمای «کاسینی» ناسا فضاپیمای «کاسینی» را برای انجام آخرین مأموریت آن و سقوط بر روی زحل، به سمت این سیاره پرتاب کرد.
  
  دو کهکشان‌ مارپیچی دوردست دو کهکشان‌ مارپیچی دوردست ناسا تصویری از دو کهکشان مارپیچی در حال چرخش در فاصله ۵۵ میلیون سال نوری از زمین منتشر کرده است.
  
  رویترز: تیم فضایی روسی – آمریکایی به ایستگاه فضایی بین المللی رسید رویترز: تیم فضایی روسی – آمریکایی به ایستگاه فضایی بین المللی رسید دو فضانورد روسی و آمریکایی که امروز با پرتاب موشک سایوز راهی ایستگاه فضایی بین المللی شده بودند، دقایقی پیش به مقصد رسیدند .
  
  اولین فضاپیمای بدون سرنشین چین به فضا پرتاب شد اولین فضاپیمای بدون سرنشین چین به فضا پرتاب شد چین نخستین فضاپیمای بدون سرنشین خود را با استفاده از موشک مارس ۷ به فضا پرتاب کرد .
  
  چین و روسیه دو فضاپیما پرتاب کردند چین و روسیه دو فضاپیما پرتاب کردند منابع خبری از پرتاب موفقیت آمیز دو فضاپیمای مجزا توسط چین و روسیه خبر دادند. فضاپیمای روسیه عازم ایستگاه فضایی بین‌المللی و فضاپیمای چین عازم ایستگاه فضایی این کشور شد.
  
  بیابان ها و مریخ مسکونی می شوند! بیابان ها و مریخ مسکونی می شوند! یکی از موسسان شرکت اپل پیش بینی های جالبی درباره آینده فناوری مطرح کرده است بر اساس این پیش بینی ها زندگی شهری در بیابانها امکانپذیر می شود.
  
  پیشرفت فناوری تهیه اولین عکس از یک سیاه چاله را ممکن کرد پیشرفت فناوری تهیه اولین عکس از یک سیاه چاله را ممکن کرد فضانوردان با استفاده از یک تلسکوپ پیشرفته موسوم به Event Horizon توانسته‌اند عکسی تهیه کنند که به احتمال زیاد مربوط به یک سیاه چاله فضایی است.
  
  حرکت بیش از ۲ میلیون ستاره در کهکشان حرکت بیش از ۲ میلیون ستاره در کهکشان ​آژانس فضایی اروپا فیلمی از حرکت بیش از دو میلیون ستاره در کهکشان منتشر کرده است.
  
  تاخیر در آغاز ماموریت های اولیه مریخ نورد ناسا تاخیر در آغاز ماموریت های اولیه مریخ نورد ناسا به نظر می‌رسد مأموریت‌های فضایی ناسا در پروژه‌ی فتح مریخ با چالش‌های متعددی همراه شده است.
  
  ترامپ به دنبال حفر معدن و استخراج منابع کره ماه ترامپ به دنبال حفر معدن و استخراج منابع کره ماه اگرچه در بودجه پیشنهادی دولت ترامپ برای سال ۲۰۱۸ از سهم وزارت انرژی و برخی نهادهای دیگر کاسته شده، اما بودجه ناسا تنها یک درصد کمتر شده است .