سفینه فضایی مدیر عامل آمازون آماده حرکت است

  آقای Jeff Bezos به عنوان مدیر عامل مجموعه بزرگ آمازون با تولید و تست نهایی موتور BE-۳ قصد دارد تا در صنعت هوا فضا گام بردارد و ماموریت های ویژه ای را بر عهده گیرد.

  سفینه فضایی مدیر عامل آمازون آماده حرکت است

   

  این موتور به سادگی می تواند سفینه های فضایی را با خود حمل کند یا محموله های مهم و حیاتی برای ایستگاه فضایی ارسال کند. با بهره گیری از موتور BE-۳ در کنار نسل جدید کپسول فضایی Shepard، به سادگی می توان محموله های مهم و حیاتی برای ایستگاه فضایی ارسال کرد و مهم ترین وظیفه این پروژه نیز کمک رسانی به افراد حاضر در ایستگاه فضایی است.

  همچنین وظیفه دیگری که فضاپیمای تولید مشترک آمازون و Blue Origin بر عهده خواهد گرفت، حمل ماهواره ها به مدار تعریف شده است تا در پروژه های تحقیقاتی نیز ردپای نسل جدید Shepard و موتور BE-۳ دیده شود. البته تست های کامل این دو با موفقیت صورت گرفته است، اما اطلاعات دقیقی از محل انجام تست منتشر نشده است. همچنین این دو مجموعه برای همکاری و امضای قرار داد تجاری با NASA باید تست های پرواز کامل تری را پشت سر بگذارد که به نظر می رسد در این زمینه مشکلی وجود نداشته باشد. به اعتقاد آقای Rob Meyerson به عنوان نماینده مجموعه Blue Origin، تنها پس از امضای قرارداد با ناسا می توان از این پروژه کسب درآمد کرد. اولین پرواز رسمی و ماموریتی کپسول Shepard به همراه موتور BE-۳ در اواخر سال ۲۰۱۵ انجام می شود و ماموریت دقیق این مجموعه تا کنون مشخص نگردیده است.

  قبلی بعدی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  
  شناسایی پل مغناطیسی بین دو کهکشان برای نخستین بار شناسایی پل مغناطیسی بین دو کهکشان برای نخستین بار برای نخستین بار در طول تاریخ، دانشمندان موفق شده‌اند شواهدی از یک پل مغناطیسی بینکهکشانی به دست آورند.
  
  بحران جدید ماهواره‌های نظامی آمریکا بحران جدید ماهواره‌های نظامی آمریکا تهدیدهای برآورد و ابراز شده الکترونیکی علیه سیستم های مخابراتی ماهواره های در چند سال گذشته به سرعت افزایش یافته است و این افزایش در آینده ادامه خواهد یافت.
  
  سبک‌ترین ماهواره جهان ساخته شد سبک‌ترین ماهواره جهان ساخته شد یک نوجوان هندی به نام ریفات شاروک، سبک‌ترین ماهواره جهان را طراحی و با استفاده از فناوری چاپ سه‌بعدی ساخته است.
  
  سرنوشت ما و جهان هستی در پایان دنیا چه خواهد بود؟ سرنوشت ما و جهان هستی در پایان دنیا چه خواهد بود؟ پایان دنیا همواره یکی از چالش‌برانگیزترین موضوعات مورد بحث در فیزیک بوده وبه‌تازگی ارتباطی میان این موضوع و سیاه‌چاله‌ها کشف شده است.
  
  شناسایی قمر سومین سیاره کوتوله منظومه شمسی شناسایی قمر سومین سیاره کوتوله منظومه شمسی دانشمندان با استفاده از آرشیوه تصاویر تلسکوپ فضایی هابل موفق به شناسایی قمر سومین سیاره کوتوله منظومه شمسی شدند.
  
  اولین ماهواره تمام الکتریکی اروپا به فضا رفت اولین ماهواره تمام الکتریکی اروپا به فضا رفت آژانس فضایی اروپا اولین ماهواره تمام برقی خود را از پایگاه فضایی آریان به فضا پرتاب کرد.
  
  تصاویری از مریخ نورد جدید ناسا را ببینید تصاویری از مریخ نورد جدید ناسا را ببینید ناسا از اواخر سال ۲۰۱۶ مشغول ساخت مریخ نوردی است که شباهت زیادی به اتومبیل «بت موبیل» دارد. این مریخ نورد با انرژی خورشیدی کار می کند. همچنین دارای یک آزمایشگاه مخصوص خود است.  
  
  برخورد ۲ کهکشان به روایت ناسا! +تصاویر برخورد ۲ کهکشان به روایت ناسا! +تصاویر ناسا اطلاعات جالبی از روند برخورد دو کهکشان منتشر کرده است.  
  
  اولین ماهواره تمام الکتریکی اروپا به فضا می‌رود اولین ماهواره تمام الکتریکی اروپا به فضا می‌رود آژانس فضایی اروپا قصد دارد اولین موشک تمام برقی خود را از پایگاه فضایی آریان به فضا پرتاب کند.
  
  برنامه بلند پروازانه فضایی؛چین شهاب سنگ شکار می کند برنامه بلند پروازانه فضایی؛چین شهاب سنگ شکار می کند چین قصد دارد در فضا شهاب سنگ شکار کند و به مدار ماه بفرستد. این کشور در مرحله بعد قصد دارد مواد معدنی شهاب سنگ ها را نیز استخراج کند.
  
  ناسا تصاویری از سحابی ناسا تصاویری از سحابی "خرچنگ" منتشر کرد ناسا با تلفیق داده‌های دریافت شده از پنج تلسکوپ مختلف، جدیدترین تصاویر را از سحابی "خرچنگ" منتشر کرد.
  
  فرود فضاپیمای محرمانه نیروی هوایی آمریکا پس از ۷۲۰ روز فرود فضاپیمای محرمانه نیروی هوایی آمریکا پس از ۷۲۰ روز نیروی هوایی آمریکا اعلام کرد، فضاپیمای بدون سرنشین X- ۳۷B روز یکشنبه در پایگاه فضایی کندی ناسا در فلوریدا در پی تکمیل ماموریت محرمانه‌ای در مدار زمین که حدود دو سال به طول انجامید، فرود آمده است.