ادامه فعالیت سازمان فضایی ایران زیرنظر معاونت اجرایی رئیس جمهور

  دکتر محمد شریعتمداری، معاون اجرایی رئیس جمهوری: با ابلاغ ریاست محترم جمهوری، سازمان فضایی ایران به شکل فعلی و حفظ یکپارچگی، زیر نظر معاونت اجرایی رئیس جمهور ادامه فعالیت می دهد. ادامه فعالیت سازمان فضایی ایران زیرنظر معاونت اجرایی رئیس جمهور

   

   

  در پنجمین نشست کارگروه تعیین وضعیت سازمان فضایی ایران که با حضور جناب آقای دکتر محمد شریعتمداری تشکیل شد، مشاور ارشد رئیس جمهور، مهندس اکبر ترکان، ابلاغ ریاست محترم جمهوری مبنی بر حفظ یکپارچگی سازمان فضایی ایران و ادامه فعالیت این سازمان به شکل فعلی را زیر نظر معاونت اجرایی رئیس جمهور اعلام نمود.


  در این نشست دکتر محمد شریعتمداری اظهار داشت: با تصریح ریاست محترم جمهوری، یکپارچگی سازمان فضایی ایران حفظ و با تشکیلات فعلی از این پس زیر نظر معاونت اجرایی رئیس جمهور ادامه راه خواهد داد. محمد شریعتمداری ضمن تاکید بر حساسیت امور فضایی کشور و اهمیت پیشرفت و دستیابی به اهداف تعریف شده در سند چشم انداز بیست ساله کشور افزود: نظام جمهوری اسلامی ایران نیازمند وجود چنین سازمانی است که توجه به جذب نخبگان و تربیت سرمایه های انسانی متخصص از اولویت های آن به شمار می رود. در دولت تدبیر و امید برنامه‌های فضایی همچنان با قدرت و جدیت دنبال می‌شود و سازمان فضایی ایران با اقتدار و تمامی ظرفیت موجود به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

  منبع:پایگاه اطلاع رسانی دولت