واعظی در دیدار با فرزندان شاهد خانواده ارتباطات تاکید کرد:‌

  اهتمام مدیران ارشد وزارت ارتباطات برای حل مشکلات فرزندان شهدا
  دکتر محمود واعظی در مراسم گرامیداشت روز شهید، با فرزندان شهدای وزارت ارتباطات دیدار و بر اهتمام مدیران ارشد وزارت ارتباطات، برای حل مشکلات آنها، تاکید کرد. واعظی در دیدار با فرزندان شاهد خانواده ارتباطات تاکید کرد:‌

  به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات،  دکتر محمودواعظی در نشست صمیمی با فرزندان شاهد خانواده وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، بر رفع تبعیض و اجرای قوانین حمایتی از فرزندان شهدا تأکید کرد و گفت: در جلسه شورای معاونین،  دیدگاههای شمامطرح می شود.

  واعظی بر لزوم عملیاتی شدن مقررات موجود و تامین بودجه در این زمینه تاکید کرد و افزود:‌ در شرایط مساوی از نظر شایستگی و توانمندی ها، فرزندان شهید در ارتباط با جذب و ارتقاء رتبه شغلی، مقدم اند.

  وی با اشاره به اینکه پدران شما الگو و اسوه برای کشور بوده اند، افزود: شما نیز با رفتارها و کارهای خود باید برای آیندگان الگو باشید.

  واعظی با بیان اینکه نظام، رهبری و همه قوا ، احترام ویژه ای برای شهدا قائل اند، افزود: اگر این کشور این جایگاه را از نظر امنیت، آزادی و تمامیت ارضی دارد، مدیون ایثارگری و فداکاری پدران شما است.

  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، با تاکید بر خودسازی بیشتر برای فرزندان شهدا و ایثارگران افزود: انتظارات شما از مسئولان به حق است اما انتظارات مردم نیز از شما بیشتر است.

  وی بر مراقبت از نفس و حرکت در مسیر مستقیم تأکید کرد و افزود: انشاءالله  حرکتی که  پدران شما برای نظام و ایران اسلامی انجام داده اند  را ادامه دهید.

  در این نشست فرزند شهید نصراللهی کتاب پدرشهیدش را  به محمود واعظی هدیه کرد.

  همچنین در این جلسه از  مهندس عادلی، مسئول هماهنگی  امور ایثارگران وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، تقدیر شد و مهندس نوری سکان خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران  را در دست گرفت.