مراسم تجلیل از خانواده های شهدای مدافع حرم برگزار شد

    وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر زنده نگه داشتن شهدای انقلاب، جنگ تحمیلی و مدافعان حرم، گفت: در داخل وزارت ارتباطات و شرکت های تابعه فکر می کنم همواره روحیه جهادی و روحیه بسیجی وجود داشته باشد تا ما بتوانیم به آرمان های بلند انقلاب در این حوزه برسیم. مراسم تجلیل از خانواده های شهدای مدافع حرم برگزار شد

    به گزارش خبرنگار مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، صبح امروز (دوشنبه) آیین رونمایی از تمبر یادبود سردار سرافراز سپاه اسلام، سرلشکر پاسدار شهید حسین همدانی و تجلیل از خانواده های معظم شهدای مدافع حرف با حضور محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و سرهنگ علیرضا عاشوری مسوول سازمان بسیج ادارات برگزار شد.

    این مراسم که در سال شهید قندی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد، دکتر محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات پیرامون برگزاری آن گفت: فکر می کنیم که اگر قرار است این نظام استوار بماند در هیچ زمانی نمی توانیم راه، فداکاری، ایثارگری، آرمان ها و اندیشه های شهدا برای ما زنده نماند.

    وی ادامه داد: به همین جهت در طول سال چندین برنامه داریم تا این اندیشه بین جوان ها زنده ماند و بین ما که این دوران را دیدیم، یادآوری باشد تا فراموش نکنیم که اگر امروز ما هستیم و این نظام برقرار است و امنیت در کشور حکمفرماست بخاطر همین اندیشه هاست که که می تواند ما را نگه دارد.

    دکتر واعظی با تاکید بر ضرورت حفظ روحیه جهادی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در داخل وزارت ارتباطات و شرکت های تابعه فکر می کنم همواره روحیه جهادی و روحیه بسیجی وجود داشته باشد تا ما بتوانیم به آرمان های بلند انقلاب در این حوزه برسیم.