با حضور دکتر واعظی ۲۲ پروژه ارتباطی استان کردستان به بهره برداری رسید

  ۲۲ پروژه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کردستان با اعتبار ۱۶۶ میلیارد تومان با حضور دکتر واعظی افتتاح شد . با حضور دکتر واعظی ۲۲ پروژه ارتباطی استان کردستان به بهره برداری رسید


  به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر واعظی در آیین افتتاح این پروژه ها با تبریک هفته وحدت گفت:این استان یک استان فرهنگی است و مردمان باهوشی دارد و بایستی الگویی برای وحدت کشور باشد.

  وی افزود: همانگونه که مقام معظم رهبری فرموده اند هیچ حرفی که بوی تفرقه بین شیعه و سنی را بدهد قابل قبول نیست. ما همه تحت لوای یک قرآن و پیامبر زندگی میکنیم و باید با وحدت خود چهره زیبایی از اسلام را در جهان به نمایش بگذاریم.

  دکتر واعظی با اشاره به تلاش دولت بر حل مشکل معیشت مردم تاکید کرد: باید به استانهای مرزی بیشتر توجه شود زیرا این استان ها باید آینه ای از کل کشور باشند.

  بالاترین مقام ICT کشور افزود: برای جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهرها بابستی خدمات را در روستا گسترش داد.

  وی با تاکید بر تحول زیر ساختهای استان طی سه سال گذشته گفت: تا پایان دولت اینترنت ۸۸۱ روستای استان کردستان برقرار خواهد شد و بیش از ۱۸۰ میلیارد تومان دیگر در این استان سرمایه‌گذاری خواهیم کرد .

  دکتر واعظی خاطر نشان کرد: در تکمیل پوشش جاده ای تلفن همراه نیز سازمان تنظیم مقررات بررسی و پیگیری لازم را  انجام خواهد داد.

  وزیر ارتباطات در بخش دیگری از سخنان با اشاره به انتصاب زنان در پست های مدیریتی افزود: سیاست دولت تدبیر و امید استفاده از ظرفیت های مدیریتی بانوان است و از بانوان موفق در عرصه های مدیریتی استفاده کنیم و خانم مرادی اولین مدیر کل پست استانی است که در تاریخ پست منصوب شده اند.