بازدید وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از بیست‌و دومین نمایشگاه مطبوعات و رسانه

  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور در نمایشگاه مطبوعات از غرفه‌های روزنامه‌ها و خبرگزاری های حاضر در این نمایشگاه بازدید کرد. بازدید وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از بیست‌و دومین نمایشگاه مطبوعات و رسانه


  به گزارش خبرنگار مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات : دکتر واعظی در این بازدید و در پاسخ به سوال خبرنگاران مبنی بر اقدامات انجام شده در این وزارتخانه ، به افزایش پهنای باند و افتتاح فاز نخست شبکه ملی اطلاعات اشاره کرد و گفت: در تلاش هستیم هر چه سریع تر در این دولت تحقق و استقرار دولت الکترونیک را به انجام برسانیم.

  وی افزود جهت تحقق دولت الکترونیک نیازمند همکاری تمامی دستگاه ها و سازمان های اجرایی هستیم که امیدوارم تا پیش از پایان دولت موفق به انجام این مهم شویم .

  دکتر واعظی با تاکید بر اهمیت سالم سازی فضای مجازی اظهار داشت: معتقد به بستن سایت ها نبوده و تنها سایت‌هایی که دارای صفحات غیراخلاقی  و مستهجن هستند بسته می شوند.

  وی با تاکید بر آزادی بیان به عنوان یکی از حقوق شهروندان گفت: آزادی قلم و رسانه که بر اساس قانون اساسی جمهوری اسلامی باشد در دولت به رسمیت شناخته می شود.

  وزیر ارتباطات افزود: با آزادی بیان مشروع و مطابق قانون اساسی می توان کشوری نمونه در دنیا ساخت.

  دکتر واعظی در پایان این نمایشگاه را نسبت به نمایشگاه سال گذشته خوب ارزیابی کرد و گفت : ازحمات وزیر ارشاد و فرهنگ اسلامی و همکاران وی در برگزاری چنین نمایشگاهی جای تقدیر  دارد.