تجلیل از بازنشستگان پژوهشگاه فضایی ایران در مراسم عید غدیر

  در مراسمی که به مناسبت عید غدیر خم در روز دوشنبه مورخ  ۲۹ شهریور ماه در  پژوهشگاه فضایی ایران برگزار شد، از بازنشستگان این پژوهشگاه تجلیل شد. تجلیل از بازنشستگان پژوهشگاه فضایی ایران در مراسم عید غدیر

   

  به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه فضایی ایران این مراسم با حضور دکتر حسن حدادپور رئیس پژوهشگاه و جمعی از معاونان و مدیران و کارکنان  پژوهشگاه فضایی ایران و بازنشستگان این مجموعه برگزار شد. تجلیل از بازنشستگان پژوهشگاه فضایی ایران در مراسم عید غدیر

  بنابر این گزارش، در این مراسم دکتر حدادپور رئیس پژوهشگا فضایی ایران ضمن خیر مقدم و تبریک عید سعید غدیر گفت همه ما باید خداوند را شاکر باشیم که در زمانی متولد شده‌ایم  که زمان اسلام است نه زمان جاهلیت و در کشوری زندگی می‌کنیم که به نام امیرالمومنین(ع) متبرک است.

  وی همچنین از بازنشستگان مجموعه پژوهشگاه فضایی ایران و خانواده‌های ایشان، به خاطر تمامی زحماتی که در طول سالیان فعالیت برای این مجموعه متقبل شده‌اند،  تقدیر و تشکر کرد و ابراز امیدواری نمود جریان بالندگی که بازنشستگان در طول دوران فعالیت خود داشته‌اند در عرصه‌های پس از بازنشستگی نیز ادامه داشته باشد.

  در ادامه دکتر حدادپور ضمن اشاره به ویژگی مدیریتی واقعه غدیر که باعث ایجاد یک پیوستگی و تداوم در جریان اسلام از زمان پیامبر (ص) تا زمان حضرت حجت(عج) شده است، ابراز امیدواری کرد که انشالله ما نیز بتوانیم در حوزه فناوری فضایی به گونه‌ای برنامه ریزی کنیم که نسل‌های آینده بتوانند استفاده بهینه و صلح آمیزی از فضا داشته باشند.

  حجت الاسلام و المسلمین حاجی پور امام جماعت پژوهشگاه نیز در این مراسم به ایراد سخن پرداخت و گفت استفاده صرف از واژه‌ها در دینداری باعث عاقبت به خیری نخواهد شد، آنچه سعادت را به دنبال دارد خواندن قرآن و عمل کردن به دستورات آن و پیروی واقعی از حضرات معصومین است. وی تاکید نمود ما باید همه همت خویش را مصروف عمل به قرآن و اطاعت از اهل بیت نماییم.

  در این مراسم همچنین از بازنشستگان حاضر در جلسه با اعطای لوح سپاس و هدایایی تقدیر به عمل آمد.

   

  تجلیل از بازنشستگان پژوهشگاه فضایی ایران در مراسم عید غدیر

  تجلیل از بازنشستگان پژوهشگاه فضایی ایران در مراسم عید غدیر