دکتر واعظی تاکید کرد: کاهش هزینه ها و ارتقای کیفیت ارائه خدمات به مردم خواسته دولت است

  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مجمع عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت، با تاکید بر دیدگاه دولت در زمینه اهمیت کیفیت در ارائه خدمات و تقدیر از مدیران این مجموعه در این خصوص، اظهار داشت: در سه سال گذشته همزمان با کاهش دادن هزینه ها در بخش ICT بهای زیادی برای کیفیت قایل شدیم چرا که معتقدیم یکی از حقوق مردم در قبال تعرفه پرداختی دریافت خدمت با کیفیت بسیار خوب می باشد که تحقق یافته است. دکتر واعظی تاکید کرد: کاهش هزینه ها و ارتقای کیفیت ارائه خدمات به مردم خواسته دولت است


  به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دکتر واعظی انتخاب این شرکت به عنوان یکی از سه شرکت برتر در جشنواره شهید رجایی را یکی از نشانه های عملکرد مطلوب آن برشمرد و گفت: در سه سال گذشته تلاش شد با باز طراحی شبکه، شبکه ای که بر مبنای صوت طراحی شده بود را به انتقال دیتا تبدیل کنیم.


  وی با بیان اینکه این شرکت در گذشته از نظر ارائه سرویس به متقاضیان دچار مشکل بود ادامه داد: در حال حاضر این شرکت توانایی ارائه هر میزان پهنای باند داخل و بین الملل به متقاضیان را دارا می باشد که این اتفاق حاصل اجرای مناسب پروژه ها و مدیریت صحیح در این شرکت است.


  وزیر ارتباطات خاطر نشان کرد: در حال حاضر با سامانه راه اندازی شده، مصرف کنندگان می توانند به صورت مستقیم ناظر عملکرد ما باشند.


  دکتر واعظی همچنین با اشاره به اهمیت ترانزیت گفت: مقدمات این موضوع فراهم شده و امیداوریم اجرا شود.


  در ادامه مهندس قنبری معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی نیز با تشکر از اعضای نمایندگان مجمع حاضر در جلسه، اظهار داشت: عملکرد شرکت ارتباطات زیرساخت به عنوان یک شرکت حاکمیتی موجب رشد ICT کشور می شود.


  مهندس قنبری همچنین با اشاره به برنامه ششم توسعه خواستار برنامه ریزی پنج سال آتی این شرکت بر مبنای بودجه ریزی مبتنی بر عملکرد و قیمت تمام شده سرویس های خود شد.


  مهندس آذری جهرمی مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت نیز با ارائه گزارش جامعی از اقدامات صورت گرفته در این شرکت گفت: بر خلاف گذشته که بخش اعظم درآمد ما از طریق صوت بود، در حال حاضر از طریق دیتا شده است.


  وی خاطر نشان کرد: با توجه به افزایش حجم بازار این شرکت باید نسبت به توسعه زیرساخت ها اقدام نماید و در این راستا تهیه مستر پلان جدید در دست بررسی قرار دارد.


  در این جلسه که اعضای مجمع عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت حضور داشتند، گزارش های مالی سال ۱۳۹۴ این شرکت در حضور اعضا بررسی و مورد تصویب قرار گرفت.