تقدیر رئیس جمهور از وزارت ارتباطات برای کسب رتبه برتر در جشنواره شهید رجایی

  مراسم اختتامیه جشنواره شهید رجایی به منظور تجلیل از وزارتخانه‌ها و کارمندان نمونه دولت صبح امروز(دوشنبه) همزمان با هفته دولت با حضور رئیس‌جمهور و اعضای هیئت‌دولت و جمعی از مدیران، کارکنان و کارمندان دولت در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار شد. تقدیر رئیس جمهور از وزارت ارتباطات برای کسب رتبه برتر در جشنواره شهید رجایی


  به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات؛ جشنواره شهید رجایی سال ۹۵ صبح امروز با حضور حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری در سالن اجلاس سران آغاز شد.

  در این جشنواره ۱۹ دستگاه اجرایی که شامل وزارتخانه ها و سازمان های تابعه هستند؛ به دلیل عملکرد بهتر نسبت به سایر دستگاه ها معرفی و مورد تقدیر از جانب ریاست جموهری قرار گرفتند، دستگاه های برگزیده به استناد فصل ۱۱ قانون مدیریت خدمات کشوری انتخاب شده اند.

  رییس جمهوری در این جشنواره که برخی وزرا و مسوولان حضور داشتند به سخنرانی پرداخت و اظهار کرد: رفتار، اخلاق تواضع ما در برابر مراجعه کننده بسیار حائز اهمیت است باید باور داشته باشیم که مردمی که به ما مراجعه می‌کنند ولی نعمت ما هستند در غیر اینصورت وضعیت اداری سامان نخواهد یافت. باید به عنوان ادای وظیفه مردم را مورد احترام قرار داد چه بسا ممکن است مراجع کننده در برابر خدا جایگاه بالاتری نسبت به ما داشته باشد.

  در پایان این مراسم وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از بعد شاخص های اختصاصی از میان دستگاه های اجرایی رتبه برتر را کسب کرد و از طرف ریاست جمهوری مورد تقدیر و تشکر قرار گرفت.

  همچنین شرکت ارتباطات زیر ساخت به همراه سازمان دامپزشکی و سازمان ثبت احوال و سازمان بنادر و دریانوردی سازمان شیلات، سازمان ملی زمین و مسکن بعنوان موسسات سازمان ها و شرکت های وابسته و تابعه برتر مورد تقدیر قرار گرفتند.