دکتر واعظی در کاشان: تاکید دولت و ریس جمهور بهره مندی همه مردم از خدمات و حقوق شهروندی است

  همزمان با هفته دولت و سفر دکتر واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به استان اصفهان در شهرستان کاشان حضور یافته و در جمع نمازگزاران مسجد شامخی کاشان سخنرانی کرد دکتر واعظی در کاشان: تاکید دولت و ریس جمهور بهره مندی همه مردم از خدمات و حقوق شهروندی است


  به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات؛ وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در دیدار با مردم کاشان در مسجد شامخی این شهرستان اظهار داشت: در شرایط قبل از برجام که کشور دچار رکود اقتصادی بود، مراودات کشور ما فقط با کشور چین محدودشده بود؛ اما امروز به برکت برجام، رشد اقتصادی کشور در جهت مثبت است.

  وی با بیان اینکه برخی از مشکلات بنیادی کشور ناشی از بیکاری است افزود: در دولت تدبیر و امید ۵۰۰ هزار شغل برای حل این مشکل پیش‌بینی و برنامه‌ریزی‌شده است.

  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در رابطه با فعالیت‌های دولت در حوزه سلامت بیان کرد: دولت تلاش کرده مردم دغدغه‌ای برای بهداشت و درمان نداشته باشند؛ بر اساس طرح تحول نظام سلامت، در مناطق روستایی مردم ۵ درصد از هزینه‌های درمان و در مناطق شهری ۱۰ درصد این هزینه‌ها را پرداخت می‌کنند و مابقی توسط دولت تأمین خواهد شد.

  وی در رابطه تلاش دولت در رابطه با کاهش شکاف طبقاتی تصریح کرد: دولت تدبیر و امید اهتمام ویژه‌ای برای کاهش شکاف طبقاتی دارد و ریاست‌جمهور تأکیدات زیادی برای بهره‌مندی همه مردم از حقوق شهروندی برابر داشته‌اند.

  واعظی با اشاره به فعالیت‌های این دولت در حوزه مخابرات خاطرنشان کرد: در این دولت سالانه ۳۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای خدمات‌رسانی مخابراتی به روستاها و منطق محروم، اختصاص پیدا کرده است.