محفل انس با قرآن کریم در پژوهشگاه فضایی ایران برگزار شد

  محفل انس با قرآن کریم به مناسبت ولادت هشتمین نور ولایت، امام رضا(ع) در روز یکشنبه ۲۴ مردادماه سال جاری با حضور قاریان بین‌المللی قرآن  در پژوهشگاه فضایی ایران برگزار شد. محفل انس با قرآن کریم در پژوهشگاه فضایی ایران برگزار شد


  به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه فضایی ایران، این محفل قرآنی  با حضور دکتر حسن حدادپور رئیس پژوهشگاه فضایی ایران،  جناب آقای احمد ابوالقاسمی و جنابآقای رضا ابوالقاسمی قاریان بین المللی قرآن،  جمعی از معاونان، مدیران این پژوهشگاه  و خانواده‌های همکاران برگزار شد.

  بنابر این گزارش دکتر حدادپور طی سخنانی ضمن اشاره به دو نوع ارتباط فردی و سیستماتیک با قرآن گفت ارتباط فردی با قرآن کم و بیش در خانواده‌ها برقرار است اما وظیفه مجموعه‌های اجرایی است که ارتباط سیستماتیک با قرآن را  نهادینه کنند.

  رئیس پژوهشگاه فضایی ایران در این محفل ابراز امیدواری نمود که این جلسه به عنوان یک جلسه فرهنگی، توشه لازم برای حرکت‌های جمعی آتی در حوزه قرآنی فراهم آورد و بتواند در خانواده پژوهشگاه فضایی ایران به عنوان تشکیل دهنده یک هسته ابتدایی برای آینده کارهای قرآنی باشد. محفل انس با قرآن کریم در پژوهشگاه فضایی ایران برگزار شدمحفل انس با قرآن کریم در پژوهشگاه فضایی ایران برگزار شد

  در محفل انس با قرآن که در پژوهشگاه فضایی ایران برگزار شد، برندگان مسابقات قرآنی این پژوهشگاه معرفی و با اهدای لوح تقدیر و هدیه از آنان قدردانی شد.

  در مسابقات قرآنی برگزار شده در رده بزرگسالان در رشته روانخوانی، زهرا ابراهیمی و فرخنده سلیمی نژاد، در رشته ترتیل محمدعلی عطار، احمدرضا فاضلی و محمدصادق مهجوم و در رشته حفظ، لیلا دودانگه، صغری رجبی و راضیه نمازی حائز رتبه شدند.

  محفل انس با قرآن کریم در پژوهشگاه فضایی ایران برگزار شد

  افزون‌بر این، در رده سنی ۸ تا ۱۴ سال این مسابقات قرآنی، در رشته حفظ ریحانه احمدی و ثنا حمیدی و امیرمحمد ابوالحسن حائز رتبه شدند.

  سوای این، در رده سنی زیر ۷ سال، محمد شیخ سفلی، امیررضا اسدالهی و فاطمه فاضلی در رشته حفظ مسابقه قرآن برنده شدند.

  در این برنامه همچنین از دو فرزند خردسال زیر ۳ سال شامل محمدمهری و امیر حسین محبی که چندسوره قرآن را حفظ بودند، تقدیر به عمل آمد.

  در برنامه محفل انس با قرآن، همچنین از برندگان مسابقات دیگری چون احکام روزه، نماز و عکاسی که به مناسبت‌های مذهبی برگزار شده بود، تقدیر به عمل آمد.