تفاهم وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت توسعه کسب و کار و اشتغال پایدار در بخش ICT

  وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و تعاون، کار و رفاه اجتماعی تفاهم‌نامه همکاری در راستای توسعه کسب و کار و اشتغال پایداردر بخش ICT امضا کردند. تفاهم وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت توسعه کسب و کار و اشتغال پایدار در بخش ICT

   

  به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، بر اساس این توافق ها که به امضای علی ربیعی و محمود واعظی وزرای ارتباطات و فناوری اطلاعات با تعاون، کار و رفاه اجتماعی و معاونین آنان رسید، مقرر شد دو وزارتخانه در این راستا همکاری کنند.


  در این نشست، با حضور نماینده سازمان یونیدو (توسعه صنعتی ملل متحد) و رئیس بنیاد بازی‌های رایانه ای و معاونت اشتغال وزارت کار، تفاهم نامه توسعه صنعت بازی (گیم و انیمیشن) به امضا رسید.


  همچنین توافق نامه همکاری بین یو نیدو، معاونت اشتغال وزارت کار و رفاه اجتماعی و معاونت امور دولت، مجلس و استانهای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات  امضا شد.


  اعطای مجوز مرکز توانمند سازی کسب و کار های نوپا به رئیس پارک علمی و فناوری استان به امضای مهندس جهانگرد و استاندار کردستان، توافقنامه توسعه مخابرات، اعطای مجوز مرکز آپای کردستان به رئیس دانشگاه استان توسط مهندس جهانگرد، اعطای مجوز وام کمیته وجوه اداره شده وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به مدیر کل ict استان کردستان با امضای مهندس جهانگرد و دکتر دوایی مرکزی معاونین وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دیگر توافق های صورت گرفته بین دو وزارتخانه به شمار می رود.