دکتر واعظی در راهپیمایی روز قدس: فضای مجازی فرصتی برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین است

    وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: فضای مجازی فرصتی است که می توان از آن برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین استفاده کرد و جنایات رژیم اشغال گر قدس را به اطلاع مردم جهان رساند. دکتر واعظی در راهپیمایی روز قدس: فضای مجازی فرصتی برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین است


    به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات به نقل از ایرنا «محمود واعظی» در راهپیمائی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که روز قدس نامگذاری شده ، افزود: امروز، فضای مجازی به یک رسانه تبدیل شده و می توان با هدف حمایت از مردم مظلوم فلسطین با ارسال عکس ها و پیام های مرتبط از آن بهره برد.


    وی روز جهانی قدس را یادگار بنیانگذار فقید انقلاب اسلامی دانست و خاطر نشان ساخت: هدف از برگزاری روز قدس، مقابله با ظلم و ستم و تجاوز گری رژیم اشغالگر است.


    واعظی حضور گسترده مردم در این راهپیمائی درشرایط هوای گرم و زبان روزه در سطح کشور را خاطرنشان کرد و گفت: حضور میلیونی مردم نشانه همبستگی آنها با نظام مقدس جمهوری اسلامی است و همپای سایر مسلمانان به حمایت از مردم مظلوم فلسطین در میدان حاضر شده اند.


    به گزارش ایرنا، حضرت امام خمینی (ره) معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران در قالب تلاش های خود برای دفاع از مردم مظلوم فلسطین و قدس شریف، در سال ۱۳۵۸ آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان را به عنوان روز جهانی قدس نامگذاری کرد و از تمامی مسلمانان جهان خواست که در این روز همبستگی خود با ملت مظلوم فلسطین را اعلام کنند.