افتتاح ۵۲۷ پروژه مخابراتی با اعتباری بالغ بر ۹۳۳ میلیارد ریال در آذربایجان غربی

  همزمان با سفر ریاست جمهوری به استان آذربایجان غربی، دکتر واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز به این استان سفر کرد و پروژه های مخابراتی این استان را مورد بهره برداری قرار داد. افتتاح ۱۲۷ پروژه مخابراتی با اعتباری بالغ بر ۹۳۳ میلیارد ریال در آذربایجان غربی


  به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات دکتر واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در این مراسم گفت: با توجه به تغییر و تحول در ترکیب مدیریتی شرکت مخابرات باید منتظر تغییر در حوزه خدمت رسانی و بهتر شدن وضعیت مخابراتی کشور بود.

  واعظی با اشاره به برنامه ریزی دراز مدت مخابرات و اعضای هیات مدیره این شرکت پس از تغییر و تحول گفت: به نظرم این برنامه ها در کمتر از یکسال زمینه ساماندهی وضعیت شرکت مخابرات و تغییر شرایط فعلی را فراهم می سازند.

  وی ضمن توصیف نقش مخابرات به عنوان یک شرکت باسابقه در عرصه خدمات ارتباطی در کشور گفت: مخابرات باید در تمامی شرایط در بین شرکتهای ارایه خدمات ارتباطی و مخابراتی نقش بزرگتر را ایفاء کند.

  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: همچنین این شرکت باید با یک نگاه ملی و فارغ از هرگونه جهت گیری خاص به همه مناطق کشور سرویس های یکسان ارایه کند.

  واعظی در ادامه با ذکر این تذکر که عرصه فناوری به سرعت در حال تغییر و تحول است ادامه گفت: لازم است با در نظر گرفتن سرعت تحولات در فناوری برنامه های توسعه ای و بلند مدت برای جا نماندن از دنیا پیش بینی و اجراء کرد.