دکتر واعظی: همکاران بسیجی باید الگوی رفتار ارزشی در وزارت باشند

  وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات در جلسه ای با حضور همکاران بسیجی وزارت اظهار کرد: همکاران بسیجی باید الگوی رفتاری دیگر کارکنان ادارات باشند. دکتر واعظی: همکاران بسیجی باید الگوی رفتار ارزشی در وزارت باشند


  به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات دکتر واعظی، وزیر ارتباطات وفناوری اطلاعات در جلسه ای که با فرماندهان پایگاه بسیج وزارت داشت با اشاره به روحیه بسیجی همکاران وزارت بیان کرد نیروهای بسیجی در ادارات باید الگوی رفتاری دیگر کارکنان باشند.

  وی تأکید کرد: یکی از مهمترین نکات مدیریتی استفاده از نیروهای متخصصی است که متعهد هم باشند.

  دکتر واعظی افزود: در سال "اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" که باید به توان داخلی تکیه کنیم این موضوع اهمیت بالایی پیدا می کند، لذا باید کار فرهنگی را جدی گرفت.

  وی خاطرنشان کرد: در اجرای کار فرهنگی بسیج همواره پیشتاز است و باید به گونه ای عمل کرد که در محیط ادارات ارزش ها حاکم شود.

  وزیر ارتباطات وفناوری اطلاعات همچنین گفت: ارزش های اسلامی که بر اساس آن خدمت و کارکردن، عبادت محسوب می شود و رفع نیاز مردم دارای اجر و ثواب بالایی خواهد بود.

  لازم به ذکر است در ابتدای این جلسه نیز مهندس مهدیون فرمانده بسیج وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گزارشی از عملکرد این فرماندهی در سال گذشته ارائه و برنامه سال جدید را تشریح کرد.