جشن نوروز در پژوهشگاه فضایی ایران برگزار شد

  جشن نوروز و مراسم آغاز سال در پژوهشگاه فضایی ایران با حضور سرپرست پژوهشگاه، معاونان، روسای پژوهشکده‌ها، مدیران و کارشناسان این پژوهشگاه روز یکشنبه مورخ ۱۵ فروردین ۱۳۹۵ در سالن اجتماعات پژوهشگاه فضایی ایران برگزار شد. جشن نوروز در پژوهشگاه فضایی ایران برگزار شد

   

  در این مراسم دکتر حسن حدادپور سرپرست پژوهشگاه فضایی ایران ضمن تبریک سال نو و میلاد خجسته حضرت فاطمه زهرا(س)، ابراز امیدواری نمود که در سال ۹۵ ماهواره "ناهید یک" به عنوان اولین محصول ماهواره‌ای آماده پرتاب پژوهشگاه فضایی ایران به عرصه فضایی کشور تحویل داده شود.

  به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه فضایی ایران، دکتر حسن حدادپور در این مراسم گفت برای امسال علاوه بر تحویل ماهواره ناهیدیک، برنامه‌های وسیع فضایی پیش‌بینی شده است که انشاالله ثمرات آن باعث ایجاد احساس غرور در میان مردم عزیز کشور و نشاط در مجموعه خواهد بود و آخر سال نیز برکات مادی و معنوی این برنامه‌ها شامل حال مجموعه خواهد شد.

  جشن نوروز در پژوهشگاه فضایی ایران برگزار شد

  بنابراین گزارش، سرپرست پژوهشگاه فضایی ایران سپس به نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری اشاره نمود و گفت تامین نیازهای فضایی کشور کار اقتصاد مقاومتی است که از قبل در این پژوهشگاه شروع شده است.


  وی ضمن ابراز امیدواری در مورد اینکه پژوهشگاه فضایی ایران، مجموعه‌ای پویا و فعال باشد تا اقتصاد مقاومتی را ساری و جاری نماید، بیان نمود با برنامه‌های پیش‌بینی شده، نه تنها باعث رونق مجموعه پژوهشگاه فضایی ایران خواهیم شد بلکه مسبب رونق فعالیت‌های موسسات پایین دستی هم خواهیم بود.


  دکتر حسن حدادپور همچنین در مراسم سال نو به موضوع انسجام و یکپارچگی مجموعه پژوهشگاه فضایی ایران اشاره نمود و گفت اگر بتوانیم کل مجموعه پژوهشگاه فضایی ایران را به صورت یک مجموعه افتخارآفرین در کل کشور تبدیل کنیم، این یکپارچگی و ا نسجام بین پرسنل تمام مجموعه ایجاد خواهد شد.


  وی ابراز امیدواری نمود که در سال ۱۳۹۵برند پژوهشگاه فضایی ایران به عنوان یک برند شاخص در کل کشور مطرح شود.