دکتر واعظی : ایثارگری های شهدا را فراموش نکنیم/ امنیت درایران اسلامی مرهون خون شهدا است

  وزیر ارتباطات و فناوری ارتباطات در مراسم چهار افتتاح در موزه ارتباطات به مناسبت روز بزرگداشت شهید گفت: امنیتی که امروز درایران اسلامی شاهد آن هستیم، مرهون خون شهدا است دکتر واعظی : ایثارگری های شهدا را فراموش نکنیم/ امنیت درایران اسلامی مرهون خون شهدا است


  به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، همزمان با ۲۲اسفند  روز گرامیداشت  شهدا،  دکتر واعظی  ضمن تسلیت به مناسبت ایام شهادت حضرت زهرا (س) و خوش آمدگویی به حضور خانواده های معظم شهدای ارتباطات گفت:  در نظام اعتقادی جمهوری اسلامی ایران ، هرر روز،  روز شهید است.

  وی با بیان اینکه  امنیتی که امروز  درایران اسلامی شاهد آن هستیم،  مرهون خون شهدا است گفت:  در زمان بعد از پیروزی  انقلاب اسلامی  کشورهایی که منافعشان به خطر افتاده بود می خواستند این انقلاب را در نطفه خفه کنند  که موفق نشدند.

  وزیر ارتباطات با اشاره به اینکه در داخل نیز منافقان و گروهک های مختلف در تلاش بودند این انقلاب و نظام را برچینند ادامه داد: خوشبختانه با رهبری امام خمینی (ره) این انقلاب راه خود را یافت و اکنون نیز با رهنمودهای مقام معظم رهبری به پیش می رود.

  وی بر اصل اهمیت رهبری به عنوان عامل  بقائ این انقلاب تاکید کرد و ادامه داد: مکتب شیعه پشتوانه دیگر این انقلاب بود.

  واعظی اظهارکرد: سومین عامل بقای این انقلاب تا به امروز عشق مردم به رهبری است و  چهارمین عامل، شهدایی هستند  که از بزرگترین سرمایه زندگی،  یعنی جان خود گذشتند.

  وی بر تکریم خانواده معظم شهدا تاکید کرد و ادامه داد: اگر امروز در عرصه بین المللی موفق هستیم به دلیل هدایت های مقام معظم رهبری و صبر و استقامت مردم عزیز ایران است.

  واعظی در پایان بر زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا تاکید کرد و ادامه داد: نسل جدید به نوع رفتار ما می نگرند که نسبت به بازماندگان شهدا چگونه رفتار می کنیم و ا گر برخورد ما صحیح باشد، همان راه شهدا را ادامه می دهند.

  در این مراسم، معاونان وزیر و مدیران وزارت ارتباطات و شرکتهای وابسته وهمچنین خانواده شهدای ارتباطات حضور یافتند.