یکصدمین جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های وزارت ارتباطات در حضور دکتر واعظی برگزار شد

  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در‌ یکصدمین جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های وزارت ارتباطات، سازمانها و شرکتهای وابسته،گفت: توجه به افکار عمومی و بازخورد رسانه ها بسیار حائز اهمیت است. یکصدمین جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های وزارت ارتباطات در حضور دکتر واعظی برگزار شد


  به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در ابتدای  جلسه دکتر فرنقی زاد رییس مرکز روابط عمومی وزارت، گزارشی از عملکرد مرکز روابط عمومی  وزارت و شورای هماهنگی روابط عمومی های  وزارت  ارتباطات و فناوری اطلاعات، ارائه کرد.


  در ادامه ،دکتر واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، با تسلیت شهادت حضرت زهرا (س)  گفت: با تلاشهای فراوان، روابط عمومی وزارت ارتباطات  مسیرخود را یافته و بر روی ریل  درستی، حرکت  می کند.


  وی بر ضرورت توجه به افکار عمومی و بازخورد رسانه ها تأکید کرد و ادامه داد: در کنار برگزاری مراسم ها و تشریفات، لازم است به افکار عمومی و اطلاع رسانی به موقع و صحیح و سریع  ، توسط رسانه ها، توجه شود.


  وی با بیان اینکه  جایگاه روابط عمومی ها بسیار با اهمیت است، افزود: در برخی موارد همکاران  روابط عمومی،خودشان، نقش واقعی روابط عمومی را نمی دانند که باید در این زمینه  آموزش های  لازم صورت گیرد.


  واعظی بر ضرورت به کارگیری نیروهای کارآمد و متخصص در روابط عمومی ها تاکید کرد و افزود:‌ درج سریع اخبار و عکس العمل مناسب نسبت به رویدادهای رسانه ای  امری  ضروری است و لازم است روابط عمومی ها نسبت به انعکاس رسانه ها و تشکیل واحد رصد رسانه، اهتمام ویژه ای داشته باشند.


  دکتر واعظی بر ضرورت توجه به روابط عمومی های استان ها تاکید کرد و افزود: باید ذهن فعال و نگاه درست در روابط عمومی استان ها شکل گیرد که این مهم با آموزش صحیح،  به وقوع می پیوندد.


  وی با تشکر از تلاش فعالان روابط عمومی ها، گفت: لازم است ارزیابی  روابط عمومی ها هر سه ماه یکبار، توسط مرکز روابط عمومی وزارت، صورت پذیرد و سال آینده جهش بیشتری  در فعالیت های اطلاع رسانی، داشته باشیم.


  وی تصریح کرد: انتظار آن است که در قبال زحمات افراد و فعالیتهای تخصصی که در شرکتها و سازمانهای وابسته صورت می گیرد ، انعکاس رسانه ای مناسب  درافکار عمومی انجام شود، چراکه این امر منجر به تشویق  بیشتر همکاران می شود.

   

  یکصدمین جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های وزارت ارتباطات در حضور دکتر واعظی برگزار شد