وزیر ارتباطات: پیام راهپیمایی ۲۲ بهمن، یکپارچگی ملت ایران است

  دکتر واعظی روز پنجشنبه در حاشیه مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دولت یک دولت فراجناحی است و ما معتقدیم این کشور را یک حزب یا یک گروه نمی تواند اداره کنند. وزیر ارتباطات: پیام راهپیمایی ۲۲ بهمن، یکپارچگی ملت ایران است

   

  به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به نقل از ایرنا، دکترمحمود واعظی درباره سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: مهمترین پیام راهپیمایی این است که ما به دنیا اعلام می کنیم که بعد از ۳۷ سال آن میراثی که امام برای ما به یادگار گذاشته و مقام معظم رهبری پاسداری کرده است ملت ایران به آن عهد و پیمان وفادار است.

  دکتر واعظی افزود: پیام دیگر راهپیمایی ۲۲ بهمن این است که این ملت بعد از ۳۷ سال یکپارچه است و ما در مقابل توطئه ها همه یکی بوده و ما با این راهپیمای عظیم اعلام می کنیم در ۷ اسفند انتخاباتی پرشور و گسترده و موفق خواهیم داشت.


  وی گفت: این حضور گسترده نشان داد که مردم ایران اسلامی پس از برجام با هم متحد هستند.


  دکتر واعظی به اثرات حضور گسترده مردم اشاره کرد و گفت: همواره برگزاری با شکوه راهپیمایی در داخل و خارج اثرات بسیار مثبتی داشته و این بار هم مطمئنا همان اثرات گذشته را برای ملت و نظام اسلامی خواهد داشت.