حضور دکتر واعظی در شورای اداری استان قم/ پروژه های ICT قم به بهره برداری رسید

  همزمان با حضور دکتر واعظی در شورای اداری استان قم، پروژه های ارتباطات و فناوری اطلاعات قم به بهره برداری رسید. حضور دکتر واعظی در شورای اداری استان قم/ پروژه های ICT قم به بهره برداری رسید


  به گزارش  مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات؛ در این مراسم که در استانداری قم با حضور وزیر ارتباطات و معاونان وی و مدیران کل استان قم برگزار شد، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به موفقیت کشور در مسأله برجام گفت: پس از اجرای برجام با استقامت مردم عزیر ایران و راهنمایی های مقام معظم رهبری دید مثبتی نسبت به ایران در منطقه و بین الملل به وجود آمد.

  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار کرد: اگر مشکلاتی در ارتباط با افراط گرایی و داعش در منطقه و جهان وجود داشته باشد، بدون شک بدون ایران حل شدنی نیست.

  وی به رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در سال آینده اشاره کرد و افزود: کشورهایی که بر مبنای خدمات و ICT بنا شده اند در فضای جهانی کمتر لطمه می بینند و اقتصاد مقاومتی همین مسأله را بازگو می کند.

  دکتر واعظی تبدیل دولت الکترونیک به دولت همراه را ضروری برشمرد و تأکید کرد: مردم باید بتوانند با استفاده از موبایل با کمتر شدن رفت و آمد، امورات خود را بگذرانند.

  واعظی تصریح کرد: الویت ما محتوا، خدمات و اپلیکیشن است و ما آماده سرمایه گذاری در این زمینه ها هستیم.

  گفتنی است که در پایان این جلسه پروژه های ارتباطی استان قم نیز به مرحله بهره برداری رسیدند.