وزیر ارتباطات تاکید کرد: اتکا بر تولید داخل، استمرار توسعه و ارایه خدمات با کیفیت به مردم

    وزیر ارتباطات، در حاشیه افتتاح پروژه های همراه اول در جمع خبرنگاران افتتاحات امروز را تنها یک شروع برشمرد و افزود: با توجه به تحولات سریع جهانی، نباید به آنچه بدست آمده رضایت داشت؛ بلکه باید بر مبنای اتکا به تولید داخل، استمرار توسعه و خدمت رسانی با کیفیت به مردم به اهداف خود دست یافت. وزیر ارتباطات تاکید کرد: اتکا بر تولید داخل، استمرار توسعه و ارایه خدمات با کیفیت به مردم


    به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات، دکتر واعظی گفت: افتتاحات امروز موجب نظارت برخط تمام تحولات شبکه شده و امکان رفع هر گونه اشکال در BTS ها را در کمترین زمان ممکن می کند.


    وی با ابراز امیدواری نسبت به دستیابی همراه اول به برنامه هایی که برای سال ۹۵ در نظر گرفته ، ادامه داد: به نظر می رسد اپراتورها مسیرارائه خدمات با کیفیت بهتر به مردم را در پیش گرفتند.

    وزیر ارتباطات در خصوص حمایت از محتوای داخلی نیز گفت: با توجه به قرارداد اپراتورها با دانشگاهها جهت ارائه خدمات بهتر به مردم، در کمیسیون تنظیم مقررات دنبال سازوکارهایی هستیم که در آن اپراتورها ضرر نبینند در عین حال تولید کنندگان محتوا نیز درآمد کسب کنند.