امور زنان و خانواده وزارت ارتباطات در نمایشگاه و همایش بین­المللی " نقش آفرینی زنان در توسعه پایدار"شرکت می کند

  به گزارش امور زنان و خانواده وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، دومین نمایشگاه و همایش بین المللی " نقش آفرینی زنان در توسعه پایدار" از ۲۴ تا۲۷ شهریور ماه ۹۴ به همت وزارت صنعت ، معدن و تجارت با همکاری معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری و وزارتخانه ها در تهران در محل دائمی نمایشگاه‌ها برگزار می شود . امور زنان و خانواده وزارت ارتباطات در نمایشگاه و همایش بین­المللی " نقش آفرینی زنان در توسعه پایدار"شرکت می کند


  در این رویداد امور زنان و خانواده وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان سرگروه کالایی ارتباطات و فناوری اطلاعات مشارکت خواهد داشت.

  این همایش  بین­‌المللی با هدف تبیین نقش آفرینی زنان در توسعه پایدار با بهره‌گیری از تجربیات موفق ملی و بین المللی با تمرکز بر کارآفرینی و اشتغال‌زایی برگزار می شود.

  بخش‌های مختلف رویداد عبارتند از : ۱- همایش ۲- نمایشگاه ۳- جایزه بانوی کارآفرین سال ۴- کتاب معرفی بانوان کارآفرین.

  سازماندهی زنان فعال در این حوزه و هم‌چنین فارغ‌التحصیلان و علاقه مندان به فعالیت از جمله اهداف این رویداد به حساب می‌آیند به منظور حمایت از دانشجویان و فارغ التحصیلان و علاقه مندان به کارآفرینی سه گذر کارآفرینی و اشتغال زایی "صنایع کوچک ، متوسط و بزرگ" در نظر گرفته شده است که در این گذرها به ارائه خدماتی از پرورش و مشاوره ایده تا دریافت مجوز کسب و مکان استقرار و ارائه تسهیلات پرداخته خواهد شد.

  روز ۲۴ شهریور افتتاحیه نمایشگاه، روز ۲۵ و ۲۶ همایش بین المللی و ۲۷ همزمان با مراسم اختتامیه ، مراسم انتخاب بانوی کارآفرین انجام می شود.

  وب سایت این رویداد جهت ثبت نام در غرفه­های نمایشگاه؛ ارائه مقاله یا شرکت در هریک از بخش­های رویداد به آدرس www.womensd.com در دسترس عموم است.