دکتر واعظی: اقتصاد کشور باید توسط مردم شکوفا شود

  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در جلسه شورای اداری اسدآباد با تاکید بر اجرای اقتصاد مقاومتی که توسط مقام معظم رهبری ابلاغ شده، گفت: دولت باید نقش پدری داشته باشد تا اقتصاد کشور توسط خود مردم شکوفا شود. دکتر واعظی: اقتصاد کشور باید توسط مردم شکوفا شود


  به گزارش مرکز روابط عمومی واطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دکتر محمود واعظی در این جلسه، با ابلاغ سلام و ارادت رییس جمهور و اعضای کابینه به مردم خوب شهرستان اسدآباد، افزود: دولت تدبیر و امید دولت همگان است چه آنها که به این دولت رای دادند و چه آنهایی که رای ندادند.

  وی با اشاره به موفقیت های دولت در انجام وظایف خود، گفت: طرح سلامت،کنترل تورم و لایحه خروج از رکود که با همراهی مجلس شورای اسلامی تصویب و ابلاغ شد، از جمله این بخش ها است.

  وزیر ارتباطات یکی از وظایف دولت تدبیر و امید را پس از تحقق امنیت، افزایش رفاه مردم دانست و اظهار داشت: قرار نیست در دولت تصدی گری کنیم.لذا به دنبال حذف مجوزهای زاید هستیم تا مردم بتوانند با ساده ترین راه فعالیت کنند.

  دکتر واعظی در بخش دیگر سخنان خود، مشکلات موجود را میراث باقیمانده از دولت گذشته برشمرد و گفت: این ارث برای دولت جدید فقط بدهکاری به همراه آورده است اما این دولت به جای صحبت درباره گذشته، تمام وقت خود را برای برنامه ریزی جهت عبور از بحران های موجود صرف می کند.

  وی با اشاره به مرکز ماهواره اسدآباد افزود: در زمانی که ارتباطات بین الملل از طریق ماهواره انجام می گرفت، این مرکز خدمات بسیار موثری در حوزه مخابرات کشور داشت، به طوری که در جنگ تحمیلی هدف بمباران دشمن نیز قرار گرفت.

  وزیر ارتباطات گفت: برای ادامه استفاده از این مرکز انشاالله برنامه ای تدوین و اجرا خواهیم کرد.

  دکتر واعظی در ادامه با اشاره به موفقیت تیم مذاکره کننده هسته ای کشور، خاطر نشان کرد: در بخش هسته ای نیز آمریکایی ها خودشان اعتراف کردند که ما نه می توانستیم با این ملت بجنگیم و نه می توانستیم با تحریم ها آنها را به زانو درآوریم.

  وی تاکید کرد: تیم مذاکره کننده انصافا از حقوق ملت دفاع کرد و همه باید به این پیروزی افتخار کنیم.