دکتر واعظی: دستاوردهای توافق هسته ای در تاریخ ماندگار خواهد بود

  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور در جلسه شورای اداری نهاوند، گفت: در توافق هسته ای توانستیم به آنچه که هدف گذاری کرده بودیم، دست یابیم و این اتفاق در تاریخ ماندگار خواهد بود. دکتر واعظی: دستاوردهای توافق هسته ای در تاریخ ماندگار خواهد بود


  به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر واعظی به محض ورود به استان کردستان, ابتدا با حضور بر مزار شهدای گمنام نهاوند، به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد و سپس در جلسه شورای اداری نهاوند حضور یافت و ضمن ابراز خرسندی از حضور در این استان, سلام گرم رییس جمهور را به مردم شریف نهاوند ابلاغ کرد.

  وی با اشاره به این که شرایط کشور در حال گذار است گفت: دولت قدردان انتخاب و حمایت مردم است که به ندای رهبر خود پاسخ مثبت داده اند.

  دکتر واعظی با بیان این که ما هر چه برای مردم خدمت کنیم هنوز به آنان بدهکاریم، خاطر نشان کرد: پس از انتخاب دولت تدبیر و امید، مردم احساس کردند دولت از خودشان است و خوشبختانه انسجام بین قوا نیز به بهترین وجه زیر نظر ولایت فقیه اتفاق افتاد.

  وی با تاکید بر این که مسئله اشتغال مهمترین دغدغه دولت است، گفت: معیشت مردم و توسعه کشور از دغدغه های اصلی دولت به شمار می رود.

  دکتر واعظی تاکید کرد: توجه به مسایل اخلاقی و فرهنگی در نظام مقدس جمهوری اسلامی جایگاه ویژه ای دارد.

  وی در ادامه  با اشاره به کار بزرگی که در حوزه سیاست خارجی صورت گرفت، گفت: امروز می توانیم ادعا کنیم که بارقه ای از امید به آینده ای خوب در جامعه ایجاد شده است.

  وزیر ارتباطات افزود: انجام یک توافق خوب با کشورهایی که خود را قدرت های جهانی می دانند، کار ارزشمندی است.

  وی تصریح کرد: مقاومت مردم ایران باعث شد آنها به مذاکره تمایل پیدا کنند و الا ما هیچگاه مذاکره را گدایی نکردیم.

  دکتر واعظی با بیان این که رویکرد مردم منطقه و دنیا به ایران تغییر کرده است، اظهار داشت: این موفقیت در انحصار جریان خاصی نیست بلکه متعلق به همه نظام است و اقلیتی که به دنبال مخدوش کردن این موفقیت هستند کاملا در اشتباه هستند.

  وی با ابراز خرسندی از حضور در نهاوند، از شهدای گروه ابوذر و بزرگان این شهر یاد کرد و گفت: خوشحالم که در نهاوند در خدمت مردم این شهر هستم.

  وزیر ارتباطات در ادامه با اشاره به این که مشکل GSM روستاهای بالای ۳۰ خانوار حل می شود، گفت: با توجه به اهمیت بحث گردشگری، پوشش آنتن دهی مناطق گردشگری را در اولویت کاری اپراتورها قرار داده ایم.

  وی با بیان این که بحث ایجاد هاب منطقه ای را نیز مورد مطالعه قرار می دهیم, افزود: پهنای باندی که به PAP ها می دهیم مناسب و با سرعت بالاست و انتظار داریم شرکت های مذکور، نیز اینترنت با کیفیت به مردم بدهند.

  دکتر واعظی در خصوص بحث کدپستی گفت: بحث کدپستی و تکمیل آن در استان توسط پست پیگیری می شود.

  وی با تاکید بر این که امسال به دنبال تولید محتوا، خدمات و دولت الکترونیک هستیم، گفت: این اقدامات منجر به ایجاد اشتغال به خصوص در استانها می شود.