دکتر واعظی در دیدار با کارکنان پژوهشکده حمل و نقل فضایی:

  حفظ روحیه جهادی در انجام وظیفه یک ارزش است


  صبح امروز دکتر واعظی از پژوهشکده حمل و نقل فضایی بازدید کرد و از نزدیک با دستاوردهای این مجموعه آشنا شد. در پایان وی با کارکنان این پژوهشکده دیدار کرد.


  دکتر واعظی در دیدار با کارکنان پژوهشکده حمل و نقل فضایی:

   

  در این دیدار دکتر واعظی گفت: به روح پاک شهدای این مجموعه درود می فرستیم که به راستی بهترین سرمایه های معنوی برای همه ما هستند.


  وزیر ارتباطات در ادامه ضمن ابراز خرسندی از حضور در پژوهشکده حمل و نقل فضایی گفت: ما یک خانواده هستیم و برای من همه بخشهای وزارت ارتباطات و از جمله بخش فناوری و پژوهشکده فضایی بااهمیت هستند.


  واعظی با اشاره به شکل گیری روحیه جهادی در وزارت ارتباطات گفت: شما به عنوان کارکنان این پژوهشکده  به روحیه جهادی خود افتخار کنید و نگذارید بحثها و چالشهای رسانه ای انگیزه شما را کاهش دهد.


  وی در ادامه با تاکید بر حفظ انسجام در میان کارکنان سازمانهای مختلف گفت: در هیچ سازمانی نباید خط کشی  های خاصی را ایجاد کرد، چرا که با حس یکپارچگی و انسجام می توان زمینه ایجاد یک موفقیت بررگ را فراهم ساخت.


  واعظی در ادامه خاطر نشان کرد: انشاء الله در اولین فرصت اعضای هیات امنای این پژوهشگاه مشخص می شود.


  وزیر ارتباطات گفت: بسیار خوشحالم که در این مجموعه نیروهای متخصص جوان و نیروهای با تجربه در کنار هم و در یک فضای صمیمی کار می کنند.


  وی افزود: مشکلات در همه سازمانها وجود دارد، لیکن باید با ایجاد روحیه همدلی و افزایش صمیمیت و همکاری بر مشکلات فایق آمد.


  وزیر ارتباطات در ادامه با اشاره به لزوم تخصص و دلسوزی برای فتح اهداف بزرگ گفت: باید افرادی که نسبت به مجموعه و سازمان خود دلسوزی بیشتر و کارایی بالاتر دارند بیشتر مورد توجه و تقدیر قرار گیرند.


  وی گفت: پژوهشکده دارای ظرفیت و توان بسیار بالایی است که باید با هدف گذاری و تعریف فعالیتها از این توان و پتانسیل بالا به بهترین نحو استفاده شود.


  واعظی در پایان ضمن یادآوری اهداف اصلی پژوهشکده حمل و نقل فضایی گفت: ماموریت اصلی این پژوهشکده در راستای برنامه ها و سیاستهای فضایی کشور تعریف می شود.


  وی افزود البته، درصورت عدم تداخل و آسیب به فعالیت در حوزه ماموریت اصلی ، می توانید به رفع مشکلات سایر بخشهای کشور نیز کمک نمایید.

   

  منبع:روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات