دوره آموزشی "چگونگی طراحی مأموریت‌های علوم فضایی"

  به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل پژوهشگاه فضایی ایرا ن، سازمان همکاری‌های فضای آسیا و اقیانوسیه(اپسکو) با همکاری مؤسسه بین‌المللی علوم فضایی پکن(ISSI-BJ) ثبت‌نام برای شرکت در  دوره آموزشی علوم فضایی با عنوان "چگونگی طراحی مأموریت‌های علوم فضایی" را آغاز نموده است.

  دوره آموزشی "چگونگی طراحی مأموریت‌های علوم فضایی"

  این دوره آموزشی با حمایت تعدادی از سازمان‌های تایلندی(وزارت علوم و فناوری، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان توسعه فناوری فضایی و مرکز ژئوانفورماتیک سیریندهورن) در روزهای ۲۶ مهر تا ۱۰ آبان ۱۳۹۵ در تایلند برگزار می‌شود.

  هدف اصلی  از برگزاری این دوره آموزشی ترویج علوم فضایی و مأموریت‌های علوم فضایی در میان دانشجویان دکترا و فوق دکترا و همچنین مهندسان و دانشمندانی است که به‌تازگی وارد بازار کار شده‌اند. از جمله دیگر  اهداف برگزاری این دوره آموزشی، می‌توان به موارد زیر اشاره نمود: بررسی موضوعات مختلف حوزه علوم فضایی؛ آشنایی با مهندسی مأموریت‌های فضایی؛ آشنایی با افراد ماهر در این زمینه؛ ایجاد انگیزه برای ادامه کار در زمینه علوم فضایی؛ ایجاد ارتباط بین دانشجویان کشورهای مختلف به‌منظور بهبود توانایی آنان برای آغاز به کار در گروه‌های بین‌المللی.

   

  منبع خبر :  www.apsco.int